Održano drugo izvlačenje Velike nagradne igre

ZAPISNIK

O OBAVLJENOM IZVLAČENJU NAGRADA II KOLA

NAGRADNE IGRE „MAJSTORI ZNAJU KAKO“

 

Dana 30.10.2014. godine u 12:00 sati u prostorijama Uprave firme Dukat d.o.o. Jelah-Tešanj, u Jelahu, obavljeno je izvlačenje nagrada II kola nagradne igre “Majstori znaju kako”.

 

Izvlačenje je obavljeno pod supervizijom tročlane komisije u sastavu:

  1. Ćeman Hatidža, predsjednik
  2. Deraković Enisa, član i
  3. Fajić Begnada, član

 

Redoslijedom su izvučene slijedeće nagrade. 

 

  1. Nagrada kola – Kuhinja sa trpezarijom (kuhinja,stol i stolice)

  • Dobitnik Senada Banda, Kolonija Soliter 70 15/2, Konjic

  1. Nagrada- Garnitura TDF (trosjed, dvosjed i fotelja) MOYCA

  • Dobitnik Amela Džeko, Luka b.b. Konjic

 

3. Nagrade – 30 poklon paketa proizvoda “Dukat”:

  1. Božidar Vuković, Teslić
  2. Rakić Salih, Vukovo
  3. Emir Šarić, Doboj
  4. Bajraktarević Zahida, Gornje Polje
  5. Aličić Nusret, Jelah
  6. Agić Moamer, Rosulje
  7. Ahmetlić Nedim, Matuzići
  8. Ejub Boloban, Konjic
  9. Miralem Hadžan, Jelah
  10. Delić Lejla, Maglaj
  11. Huma Malić, Konjic
  12. Hrnjić Bego, Konjic
  13. Edin Hatkić, Mrkotić
  14. Hajković Besim, Raduša
  15. Habibija Vasva, Donje Polje
  16. Husejin Kamarić, Ševarlije
  17. Mubdin Hamzić
  18. Edin Saltagić, Jevadžije
  19. Mešić Jusuf, Jelah
  20. Avdo Pilav, Tešanj
  21. Amela Harbinja, Rejhana Demirdžića br. 2, Sarajevo
  22. Fikret Hemidžan, Lisičići b.b.
  23. Avdo Pilav, Tešanj
  24. Esmir Kajtezović, Bosanska Otoka
  25. Redžić Sakiba, Bihać
  26. Dervišević Mirzeta, Piljužići
  27. Senad Klepić, Novi Miljanovci
  28. Svjetlana Vasiljević, Doboj
  29. Jasna Zulić, Bihać
  30. Hakolović Almir, B. Polje – Konjc
  31. Zlata Rošić, Cazin

 

4. Nagrade – 10 polo majica MS & WOOD d.d. Sarajevo:

  1. Husović Esida, Oraš Planje
  2. Esmir Kajtorović, Bosanska Otoka
  3. Fazila Kurdić, Piljužići
  4. Safija Ramić, Konjic
  5. Mulaomerović Amira, Maglaj
  6. Mina Garić, Potočani
  7. Esad Jašarević, Jelah
  8. Mina Garić, Potočani
  9. Milivojević Sretan, Teslić
  10. Iriškić Ibrahim, Rosulje

 

5. Nagrade – 10 majica Dukat d.o.o. Jelah Tešanj:

  1. Mujkić Murveta, Konjic
  2. Điver Aldijana, Konjic
  3. Melisa Hanić, Teslić
  4. Hamzalija Delić, Piljužići
  5. Saliha Hodžić, Kalošević
  6. Avdo Alispahić, Karadaglije
  7. Pejo Pranjić, Usora
  8. Salih Halebić, Konjic
  9. Poljaković Edina, Žabljak
  10. Čamdžić Emir, Ljetinić

 

6. Nagrade – 10 kapa Točak d.o.o. Jelah Tešanj:

  1. Sinanović Muharem, Raduša
  2. Mrnđić Ajla, Sarajevo
  3. Sabina Turak, Buturović Polje
  4. Čilić Elvira, Konjic
  5. Adžić Armin, Šije
  6. Huso Špago, Konjic
  7. Avdo Pilav, Tešanj
  8. Mujak Sulejman, B. Polje
  9. Almir Vehabović, Tešanj
  10. Sakiba Redžić, Ružičkih Branilaca

 

 

Jelah 30.10.2014.

 

Čestitamo!